ИСТОРИЧЕСКИ МОМЕНТ ЗА ВИПУСК 2026!

ИСТОРИЧЕСКИ МОМЕНТ ЗА ВИПУСК 2026!

На 23 юни в зала „Маестро Георги Атанасов“ за първи път се проведе тържествена церемония по връчване на дипломите на зрелостниците от Випуск 2026 на ПГИМ!
С много емоции, гордост и вълнение нашите дванадесетокласници получиха заслуженото признание за своя труд, постоянство и успехи през годините.
Специални гости на събитието бяха: проф. д-р Пепа Митева от БСУ; Атанас Димитров – директор на Междууниверситетския център за развитие на кариерата към УНСС; Иван Димитров и Нешо Пелтеков – обществени личности и горди бивши възпитаници на ПГИМ. Благодарим на всички гости, учители, родители и приятели, които споделиха този незабравим празник с нашите абитуриенти! Скъпи зрелостници, нека дипломите бъдат само началото на един изпълнен с мечти, знания и успехи път! Вярвайте в себе си, следвайте целите си и не спирайте да покорявате нови върхове! Честит дипломиран Випуск 2026! Бъдете смели, вдъхновени и успешни!